שירות לקוחות 0512055061
0
0

אז הכל מתחיל אצלם בשטח..

גדי מתקוע

גדי מתקוע

אצלנו בכפר, הילדים מלקטים את זרעי הענבים במסורת שעוברת מאב לבן.. גדי מתקוע, נשוי לחוה ולארבעה זאטוטים. יש לנו כרם יין אורגני קטן ליד הבית. מכינים יין ומיץ ענבים כבר שמונה שנים. המיץ נסחט בבוקר מיד אחרי הבציר וממולא בבקבוקים לאחר פיסטור וללא הוספת ביסולפיט.

הכירו את ניסן!!

הכירו את ניסן!!

הענבים של ניסן נפתלי ממושב נוגה - מגדל אותם כבר 30 שנה באהבה כדי שיהיו כל קיץ עסיסיים גדולים ומתוקים!! בשנים האחרונות מתברר שהטעם הנפלא מביא איתו גם שלל סגולות בריאותיות. הענבים נמצאים בראש רשימת המזונות שאכילתם מעשירה אותנו ברכיבי תזונה חיוניים. המחקר הרפואי מגלה בהם עוד ועוד רכיבי תזונה ייחודיים התורמים לבריאות!

דן סוויסה האגדה

דן סוויסה האגדה

מגדל 93 דונם של תאנים ברזילאיות ענקיות ! ביישובי גדרות. התאנה היא עץ ממשפחת התותיים. העץ נשיר, ומגיע לגובה 3–10 מטרים. אחד משבעת המינים בהם השתבחה ארץ ישראל. העץ גדל בר ליד מעיינות, לאורך בקעת הירדן ובקעת ים המלח.

יוסף שוחט- מכוורת יוסף

יוסף שוחט- מכוורת יוסף

דבש איכותי מפרחי רמת הגולן. טהור לגמרי ללא תוספות או חימום. יוסף שוחט, בן 31, נשוי לורד ואבא ל3 מתוקים. אני מגדל דבורים מזה כ8 שנים בגליל ובגולן חשוב לשמור על הדבורים ולטפח מכוורת חזקה ובריאה ולספק את הדבש הכי איכותי שיש.

בקרוב נוסיף את החקלאים והיצרנים הנוספים איתם אנו עובדים..
הדף בבניה

.

דרך האתר תוכלו לבצע רכישה בקלות של התוצרת החקלאית והיא תגיע עד פתח הבית!
x

#{title}

#{text}

#{price}